DAB4457 Drainage pump DAB DRENAG 1600 mA
sku: DAB4457
Reference price
102 544 UAH
Manufacturer: DAB
Voltage: 220 V
Pump type: Drainage pump
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Reviews (0)
| sku | DAB4457 |
| Series | DAB |
| Manufacturer | DAB |
| Voltage | 220 V |
| Power | 1,1 kW |
| max_napor | 8 |
| Mass | 23,5 kg |
| Nipple diameter | 2 1/2 inch |
| Isolation class | F |
| Maximum temperature of the pumped liquid | + 50 °С |
| Height | 550 mm |
| Width | 215 mm |
| Pump type | Drainage pump |
This page contains information about
Drainage pump DAB DRENAG 1600 mA ( DAB4457 )
with a detailed description of the technical characteristics
.
You can download
documentation for DAB4457, series DAB from manufacturer DAB
.
Buy DAB4457
and seek technical advice.
Our Engineers will help you choose and buy
DAB4457 only high quality at affordable prices. Guarantee.
DAB4457