DAB4437 Drainage pump DAB DRENAG 1000 T-NA
sku: DAB4437
Reference price
85 923 UAH
Manufacturer: DAB
Voltage: 380 V
Pump type: Drainage pump
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Reviews (0)
| sku | DAB4437 |
| Series | DAB |
| Manufacturer | DAB |
| Voltage | 380 V |
| Power | 1 kW |
| max_napor | 15,3 |
| Mass | 17 kg |
| Nipple diameter | 1 1/2 inch |
| Isolation class | F |
| Maximum temperature of the pumped liquid | + 50 °С |
| Height | 413 mm |
| Width | 215 mm |
| Pump type | Drainage pump |
This page contains information about
Drainage pump DAB DRENAG 1000 T-NA ( DAB4437 )
with a detailed description of the technical characteristics
.
You can download
documentation for DAB4437, series DAB from manufacturer DAB
.
Buy DAB4437
and seek technical advice.
Our Engineers will help you choose and buy
DAB4437 only high quality at affordable prices. Guarantee.
DAB4437