DAB4031 DAB Aquajet 102 m pumping station
sku: DAB4031
Reference price
36 207 UAH
Manufacturer: DAB
Voltage: 220 V
Pump type: Pump station
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Reviews (0)
| sku | DAB4031 |
| Series | DAB |
| Manufacturer | DAB |
| Voltage | 220 V |
| Power | 0,75 kW |
| max_napor | 53,8 |
| Mass | 20 kg |
| Nipple diameter | 1 inch |
| Maximum temperature of the pumped liquid | 40 °С |
| Maximum ambient temperature | 40 °С |
| Height | 544 mm |
| Width | 293 mm |
| Depth | 543 mm |
| Pump type | Pump station |
This page contains information about
DAB Aquajet 102 m pumping station ( DAB4031 )
with a detailed description of the technical characteristics
.
You can download
documentation for DAB4031, series DAB from manufacturer DAB
.
Buy DAB4031
and seek technical advice.
Our Engineers will help you choose and buy
DAB4031 only high quality at affordable prices. Guarantee.
DAB4031