DAB2719 Surface pump DAB DP 82 T
sku: DAB2719
Reference price
27 069 UAH
Manufacturer: DAB
Voltage: 220/380 V
Pump type: Surface pump
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (0)
| sku | DAB2719 |
| Series | DAB |
| Manufacturer | DAB |
| Voltage | 220/380 V |
| Power | 0,6 kW |
| Mass | 14,8 kg |
| Nipple diameter | 1 inch |
| Height | 194 mm |
| Width | 175 mm |
| Depth | 377 mm |
| Pump type | Surface pump |
Documentation. Surface pump DAB DP 82 T ( DAB2719 )
This page contains information about
Surface pump DAB DP 82 T ( DAB2719 )
with a detailed description of the technical characteristics
.
You can download
documentation for DAB2719, series DAB from manufacturer DAB
.
Buy DAB2719
and seek technical advice.
Our Engineers will help you choose and buy
DAB2719 only high quality at affordable prices. Guarantee.
DAB2719