DAB2688 Surface pump DAB JETCOM 92 M
sku: DAB2688
Reference price
19 443 UAH
Manufacturer: DAB
Voltage: 220 V
Pump type: Surface pump
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (0)
| sku | DAB2688 |
| Series | DAB |
| Manufacturer | DAB |
| Voltage | 220 V |
| Power | 0,75 kW |
| Mass | 8,7 kg |
| Nipple diameter | 1 inch |
| Height | 227 mm |
| Width | 122 mm |
| Depth | 425 mm |
| Pump type | Surface pump |
Documentation. Surface pump DAB JETCOM 92 M ( DAB2688 )
This page contains information about
Surface pump DAB JETCOM 92 M ( DAB2688 )
with a detailed description of the technical characteristics
.
You can download
documentation for DAB2688, series DAB from manufacturer DAB
.
Buy DAB2688
and seek technical advice.
Our Engineers will help you choose and buy
DAB2688 only high quality at affordable prices. Guarantee.
DAB2688