DAB2686 Surface pump DAB JET 62 M
sku: DAB2686
Reference price
17 881 UAH
Manufacturer: DAB
Voltage: 220 V
Pump type: Surface pump
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (0)
| sku | DAB2686 |
| Series | DAB |
| Manufacturer | DAB |
| Voltage | 220 V |
| Power | 0,44 kW |
| Mass | 10,5 kg |
| Nipple diameter | 1 inch |
| Height | 193 mm |
| Width | 178 mm |
| Depth | 395 mm |
| Pump type | Surface pump |
Documentation. Surface pump DAB JET 62 M ( DAB2686 )
This page contains information about
Surface pump DAB JET 62 M ( DAB2686 )
with a detailed description of the technical characteristics
.
You can download
documentation for DAB2686, series DAB from manufacturer DAB
.
Buy DAB2686
and seek technical advice.
Our Engineers will help you choose and buy
DAB2686 only high quality at affordable prices. Guarantee.
DAB2686