Calpeda3147 Borehole pump Calpeda 4SDFM 54/5EC
sku: Calpeda3147
Reference price
52 222 UAH
Manufacturer: Calpeda
Voltage: 220 V
Pump type: Borehole pumps
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Reviews (0)
| sku | Calpeda3147 |
| Series | Calpeda |
| Manufacturer | Calpeda |
| Voltage | 220 V |
| Power | 0,55 kW |
| max_napor | 30,8 |
| Mass | 11,9 kg |
| Nipple diameter | 1 1/4 inch |
| Isolation class | F |
| Maximum temperature of the pumped liquid | 30 °С |
| Height | 687 mm |
| Pump type | Borehole pumps |
This page contains information about
Borehole pump Calpeda 4SDFM 54/5EC ( Calpeda3147 )
with a detailed description of the technical characteristics
.
You can download
documentation for Calpeda3147, series Calpeda from manufacturer Calpeda
.
Buy Calpeda3147
and seek technical advice.
Our Engineers will help you choose and buy
Calpeda3147 only high quality at affordable prices. Guarantee.
Calpeda3147