Calpeda1616 Surface pump Calpeda MGPM 202
sku: Calpeda1616
Reference price
23 256 UAH
Manufacturer: Calpeda
Voltage: 220 V
Pump type: Surface pump
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (0)
| sku | Calpeda1616 |
| Series | Calpeda |
| Manufacturer | Calpeda |
| Voltage | 220 V |
| Power | 0,33 kW |
| Mass | 9 kg |
| Nipple diameter | 1 inch |
| Height | 176 mm |
| Width | 161 mm |
| Depth | 362 mm |
| Pump type | Surface pump |
Documentation. Surface pump Calpeda MGPM 202 ( Calpeda1616 )
This page contains information about
Surface pump Calpeda MGPM 202 ( Calpeda1616 )
with a detailed description of the technical characteristics
.
You can download
documentation for Calpeda1616, series Calpeda from manufacturer Calpeda
.
Buy Calpeda1616
and seek technical advice.
Our Engineers will help you choose and buy
Calpeda1616 only high quality at affordable prices. Guarantee.
Calpeda1616