20F11NC8P7JA0NNNNN Variable Frequency Drive PowerFlex 753 4.0kW 3-ф/380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (2)
| brand | Allen Bradley |
| Series | PowerFlex 753 |
| sku | 20F11NC8P7JA0NNNNN |
| Main Power | 4.0 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 110-130 % |
| Сurrent | 8.7 A |
| IP protection level | IP20 |
| EMC filter | No |
| Built-in regulator | ПИД |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
| Linear U/f control law | No |
| Quadratic control law U/f2 | No |
| Maximum number of fixed speeds | 0 |
| Number of discrete inputs | 0 |
| Number of discrete (transistor) outputs | 0 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | Ні |
| Remote Control | Ні |
Documentation. Variable Frequency Drive PowerFlex 753 4.0kW 3-ф/380 ( 20F11NC8P7JA0NNNNN )
Product Reviews
2Сергій Л.
Ставили PowerFlex 753, 4кВт, на вентиляцію. 380В, 3 фази. Монтаж стандартний, місця зайняв не багато. Налаштування не складне, покрутив там трохи, запустив. Що мені подобається в Allen Bradley, так це те що воно просто робить свою справу. Хоч ціна і кусається, але воно того варте. тепер світло не моргає при пуску)
Олег К.
Давно працюємо з Allen Bradley, і PowerFlex 753 на 4 кВт мене знову не підвів. Стояла задача модернізації конвеєрної лінії з серйозними перепадами навантаження. Цей частотник чудово справився завдяки векторному керуванню, що дає дуже точний контроль швидкості движка. ПІД-регулятор також дозволив гнучко налаштувати процес, без лишніх коливань. Інтеграція з нашим ПЛК пройшла гладко, все працює як годинник. Це дійсно надійне промислове обладнання.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR 20F11NC8P7JA0NNNNN GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Series | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Supply input, V | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Сurrent, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |