20F11NC015JA0NNNNN Variable Frequency Drive PowerFlex 753 7.5kW 3-ф/380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (2)
| brand | Allen Bradley |
| Series | PowerFlex 753 |
| sku | 20F11NC015JA0NNNNN |
| Main Power | 7.5 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 110-130 % |
| Сurrent | 15.4 A |
| IP protection level | IP20 |
| EMC filter | No |
| Built-in regulator | ПИД |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
| Linear U/f control law | No |
| Quadratic control law U/f2 | No |
| Maximum number of fixed speeds | 0 |
| Number of discrete inputs | 0 |
| Number of discrete (transistor) outputs | 0 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | Ні |
| Remote Control | Ні |
Documentation. Variable Frequency Drive PowerFlex 753 7.5kW 3-ф/380 ( 20F11NC015JA0NNNNN )
Product Reviews
2Ірина С. (ТОВ "ПромЕнерго")
Замовляли цей частотник Allen Bradley PowerFlex 753 для заміни старого обладнання. З магазином Chastotnik.ua працюємо не вперше, завжди радує оперативність. Менеджери допомогли з підбором, швидко виставили рахунок. Документи всі були в порядку, доставка Новою Поштою теж без затримок. Сам привід, як і очікувалось від цього бренду, високої якості. Трохи дорожче, ніж аналоги, але для промисловості це виправдано.
Олег К.
Поставили PowerFlex 753 на 7.5кВт для керування насосом в системі водопостачання. Оскільки це Allen Bradley, то якість тут без питань. Для нас важливо було, щоб він мав векторне керування без енкодера, і цей частотник справляється. ПІД-регулятор працює стабільно, тримає тиск як треба. З інтеграцією в нашу SCADA теж проблем не було, все підключили швидко. Загалом, надійний робочий варіант.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR 20F11NC015JA0NNNNN GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Series | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Supply input, V | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Сurrent, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |