20BC8P7A0AYNANC0 Variable Frequency Drive PowerFlex 700 4.0kW 3-ф/380
Є в наявності
sku: 20BC8P7A0AYNANC0
Клікніть для збільшення
Allen Bradley
Є в наявності
brand: Allen Bradley
Series: PowerFlex 700
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 8.7 A
IP protection level: 20
  • Documentation
  • Reviews (1)
brand Allen Bradley
Series PowerFlex 700
sku 20BC8P7A0AYNANC0
Main Power 4 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 110-130 %
Сurrent 8.7 A
Remote Control Ні
Documentation. Variable Frequency Drive PowerFlex 700 4.0kW 3-ф/380 ( 20BC8P7A0AYNANC0 )
Product Reviews
1
Ігор, інженер АСУТП
Взяли цей частотник Allen Bradley PowerFlex 700 для лінії пакування, треба було крутити движок на 4.0 кВт. Підключили на 380В, все як книжка пише. Що відразу сподобалось - є і скалярка, і векторне керування без зворотнього зв'язку, тому можна було точно підлаштувати під нашу специфіку. ПІ-регулятор тут теж не для галочки, дуже допоміг стабілізувати швидкість. Завжди довіряв Allen Bradley, ця серія PowerFlex 700 тримає марку. Корпус, звісно, IP20, але він в шафі стоїть, то й добре. Працює стабільно, як годинник. Задоволений вибором.
SIMILAR 20BC8P7A0AYNANC0 GOODS
Characteristics
brandDanfossDelta ElectronicsINVTMitsubishi ElectricSchneider Electric
Seriesic2VFD-ELGD10FR-DAltivar 310
Supply input, V3x3803x3803x3803x3803x380
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive PowerFlex 700 4.0kW 3-ф/380 ( 20BC8P7A0AYNANC0 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for 20BC8P7A0AYNANC0, series PowerFlex 700 from manufacturer Allen Bradley . Buy 20BC8P7A0AYNANC0 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy 20BC8P7A0AYNANC0 only high quality at affordable prices. Guarantee. 20BC8P7A0AYNANC0