20BC043A0AYNANC0 Variable Frequency Drive PowerFlex 700 22.0kW 3-ф/380
Є в наявності
sku: 20BC043A0AYNANC0
Series: PowerFlex 700
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 43 A
IP protection level: 20
  • Documentation
  • Reviews (2)
brand Allen Bradley
Series PowerFlex 700
sku 20BC043A0AYNANC0
Main Power 22 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 110-130 %
Сurrent 43 A
Remote Control Ні
Documentation. Variable Frequency Drive PowerFlex 700 22.0kW 3-ф/380 ( 20BC043A0AYNANC0 )
Product Reviews
2
Віталій Г.
Костянтин А.
Цей Allen Bradley PowerFlex 700 на 22 кВт поставили для управління екструдером. Вхід 3х380В, вихід теж, все чітко підійшло. Сподобалось, як працює векторне керування — мотор на низьких обертах тримає момент без просідань. ПИ-регулятор відпрацьовує навантаження без запитань. Знаємо, що AB це надійність, цей частотник очікування виправдав.
SIMILAR 20BC043A0AYNANC0 GOODS
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive PowerFlex 700 22.0kW 3-ф/380 ( 20BC043A0AYNANC0 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for 20BC043A0AYNANC0, series PowerFlex 700 from manufacturer Allen Bradley . Buy 20BC043A0AYNANC0 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy 20BC043A0AYNANC0 only high quality at affordable prices. Guarantee. 20BC043A0AYNANC0