ACS580-01-025A-4 Variable Frequency Drive ACS580 11.0kW 3-ф/380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (1)
| brand | ABB |
| Series | ACS580 |
| sku | ACS580-01-025A-4 |
| Main Power | 11.0 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Сurrent | 25 A |
| Maximum output frequency | 500 Hz |
| Product weight | 8 kg |
| IP protection level | IP21 |
| EMC filter | Available |
| Height | 394 mm |
| Width | 125 mm |
| Depth | 227 mm |
| Braking module | No |
| Inbuilt PLC | No |
| Built-in regulator | ПИД |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
Documentation. Variable Frequency Drive ACS580 11.0kW 3-ф/380 ( ACS580-01-025A-4 )
Product Reviews
1Ігор К., інженер-електрик
Взяли цей частотник ABB ACS580 на об'єкт, для керування двигуном на 11 кВт. Потрібна була стабільна робота і можливість інтеграції в нашу систему управління через Modbus. З цим ПЧ питань взагалі не виникало. Підключення 380В, 3 фази, все стандартно. Сподобалось, що вже вбудований ЕМС-фільтр, не треба було морочитись окремо. Є і векторне, і скалярне керування, нам для нашого процесу вистачає з головою. PID-регулятор теж працює як треба, налаштували швидко. Розміри у нього досить компактні для такої потужності, що в шафі було важливо. З комунікацією через RS485 все пішло без проблем, контролер його бачить. ABB тримає марку, це видно.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR ACS580-01-025A-4 GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Series | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Supply input, V | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Сurrent, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |