ACS480-04-050A-4 Variable Frequency Drive ACS480 22.0kW 3-ф/380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (2)
| brand | ABB |
| Series | ACS480 |
| sku | ACS480-04-050A-4 |
| Main Power | 22.0 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Сurrent | 50 A |
| IP protection level | IPIP |
| EMC filter | Available |
| Height | 240 mm |
| Width | 262 mm |
| Depth | 213 mm |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
| Linear U/f control law | Available |
| Quadratic control law U/f2 | Available |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | Ні |
| Remote Control | Ні |
Documentation. Variable Frequency Drive ACS480 22.0kW 3-ф/380 ( ACS480-04-050A-4 )
Product Reviews
2Сергій
Замовляли цей перетворювач ACS480 22кВт для нашого виробництва. Вибирали АББ, бо знаємо, що це преміум сегмент і працювати буде довго. Доставили швидко, з документами все ок. Сам "частотник" монтували наші хлопці, кажуть, що все просто підключається. Тепер наші вентилятори працюють значно плавніше. Трохи кусається ціна, але сподіваємось, що окупиться. Хороша штука)
Олег К.
Взяли на виробництво цей частотник АББ ACS480 на 22кВт, 380В. Довго думали, бо цінник не маленький, але якість вартує. Запустили компресор, стабільно тримає оберти. Векторне керування працює без нарікань, скалярку теж перевіряли. Модбас РТУ підключили до нашого ПЛК без проблем, протокол стандартний. Габарити невеликі як для такої потужності, 262x240x213 мм, в шафу вписався добре. Фільтр ЕМС вбудований, це зручно. АББ є АББ, це завжди надійність.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR ACS480-04-050A-4 GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Series | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Supply input, V | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Сurrent, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |