ACS150-03E-05A6-4 Variable Frequency Drive ACS150 2.2kW 3-ф/380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (3)
| brand | ABB |
| Series | ACS150 |
| sku | ACS150-03E-05A6-4 |
| Main Power | 2.2 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Сurrent | 5.6 A |
| Maximum output frequency | 500 Hz |
| Product weight | 1.3 kg |
| IP protection level | IP20 |
| EMC filter | Available |
| Height | 239 mm |
| Width | 70 mm |
| Depth | 142 mm |
| Braking module | Available |
| Inbuilt PLC | No |
| Built-in regulator | No |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | No |
Documentation. Variable Frequency Drive ACS150 2.2kW 3-ф/380 ( ACS150-03E-05A6-4 )
Product Reviews
3Іван Петренко
Купив для невеликого конвеєра на виробництві. Сам зміг підключити, все норм. Економить електрику, що для мене важливо. Зі своїми задачами справляється).
Дмитро Власенко
Поставили цей перетворювач для керування шпиндельним двигуном на ЧПУ верстаті. Налаштування PID регулятора зайняло мінімум часу, все інтуїтивно зрозуміло через програмне забезпечення. Інтеграція з нашим ПЛК по Modbus RTU пройшла без сучка без задирки. Двигун працює стабільно на всіх обертах, без вібрацій. Дуже задоволений результатом.
Олег Кравчук
Брав частотник для модернізації старої системи вентиляції на складі. Монтується легко, клеми зручні. Інструкція зрозуміла. Запустив без проблем. Працює як годинник.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR ACS150-03E-05A6-4 GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Series | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Supply input, V | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Сurrent, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |