SI23-D5-015G-A PV gibrid Variable frequency drives SI23 15.0 kW 3x380
Є в наявності
sku: SI23-D5-015G-A
Series: SI23
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 32 A
Series SI23
sku SI23-D5-015G-A
Main Power 15 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 32 A
Maximum output frequency 600 Hz
IP protection level IP20
EMC filter No
Height 372 mm
Width 142 mm
Depth 225 mm
No reviews yet. Be the first!
SIMILAR SI23-D5-015G-A GOODS
Remote Control00000
This page contains information about PV gibrid Variable frequency drives SI23 15.0 kW 3x380 ( SI23-D5-015G-A ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for SI23-D5-015G-A, series SI23 from manufacturer Veichi . Buy SI23D5015GA and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy SI23-D5-015G-A only high quality at affordable prices. Guarantee. SI23-D5-015G-A