Sprut143 Circulation pump SPRUT GPD 25-6S-180
sku: Sprut143
Reference price
4 572 UAH
Manufacturer: Sprut
Voltage: 220 V
Pump type: Circulation pumps
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Reviews (0)
| sku | Sprut143 |
| Series | Sprut |
| Manufacturer | Sprut |
| Voltage | 220 V |
| Power | 0,1 kW |
| max_napor | 6,1 |
| Mass | 2,7 kg |
| Nipple diameter | 1 1/2 inch |
| Productivity | 3 cubic meters/hour |
| max_davlenie | 10 |
| Isolation class | H |
| Maximum temperature of the pumped liquid | 110 °С |
| Maximum ambient temperature | 40 °С |
| Height | 130 mm |
| Width | 124 mm |
| Depth | 132 mm |
| Pump type | Circulation pumps |
This page contains information about
Circulation pump SPRUT GPD 25-6S-180 ( Sprut143 )
with a detailed description of the technical characteristics
.
You can download
documentation for Sprut143, series Sprut from manufacturer Sprut
.
Buy Sprut143
and seek technical advice.
Our Engineers will help you choose and buy
Sprut143 only high quality at affordable prices. Guarantee.
Sprut143