DX100-4T3150Q Variable Frequency Drive DX100 315.0kW 3x380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (1)
| brand | Simphoenix |
| Series | DX100 |
| sku | DX100-4T3150Q |
| Main Power | 315.0 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 180 % |
| Сurrent | 600 A |
| Maximum output frequency | 0.00-1000.00Hz Hz |
| IP protection level | IP20 |
| EMC filter | Available |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
| Linear U/f control law | Available |
| Quadratic control law U/f2 | Available |
| Number of discrete inputs | 6 |
| Number/type of analog outputs | 2 channels 0~10V |
| Number of discrete (transistor) outputs | 2 |
| ModBus RTU protocol | Available |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | Ні |
Documentation. Variable Frequency Drive DX100 315.0kW 3x380 ( DX100-4T3150Q )
Product Reviews
1Олег, інженер-наладчик
Взяли цей частотник Simphoenix DX100 на виробництво для великого компресора 315 кВт. Що можу сказати, працює як годинник. Для наших задач важливий був векторний режим без датчика, щоб двигун стартував плавно і тримав момент, тут з цим все ок. ЕМС-фільтр теж не зайвий, одразу вбудований, не треба окремо ставити. Є всі потрібні входи-виходи для підключення до нашої системи управління, аналогові виходи 0-10В дозволили легко інтегрувати його в ПЛК. Модбас РТУ теж на борту. Максимальна частота 1000 Гц може і не потрібна зараз, але запас не завадить. Дуже задоволений вибором, серія DX100 реально універсальна для таких навантажень
To leave a review, please, log in.
SIMILAR DX100-4T3150Q GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Series | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Supply input, V | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Сurrent, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |