6SE6440-2UD22-2BA1 Variable Frequency Drive MicroMaster 440 2.2kW 3-ф/380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (2)
| brand | Siemens |
| Series | MicroMaster 440 |
| sku | 6SE6440-2UD22-2BA1 |
| Main Power | 2.2 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Сurrent | 5.9 A |
| EMC filter | Available |
| Built-in regulator | PID |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
| Linear U/f control law | Available |
| Quadratic control law U/f2 | Available |
| Maximum number of fixed speeds | 0 |
| Number of discrete inputs | 0 |
| Number of discrete (transistor) outputs | 0 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | Ні |
| Remote Control | Ні |
Documentation. Variable Frequency Drive MicroMaster 440 2.2kW 3-ф/380 ( 6SE6440-2UD22-2BA1 )
Product Reviews
2Олена В.
Замовляли Siemens MicroMaster 440 (2.2кВт) для нашого виробництва. Потрібно було швидко, бо старий частотник вийшов з ладу. Менеджер chastotnik.ua оперативно прийняв замовлення, проконсультував по сумісності. Важливо було отримати всі документи, тут все без питань, і доставка Новою Поштою була вчасно. Сам частотник, ну це Siemens, тут коментарі зайві, працює надійно. Про якість обладнання питань немає, головне, що сервіс магазину на висоті.
Сергій К.
Брав цей частотник Siemens MicroMaster 440 на заміну старому, який вже відпрацював своє. Потужність 2.2кВт, 3-фази – те, що треба для нашого насоса. Що відразу сподобалося, так це наявність векторного керування без енкодера, що для таких завдань дуже норм. ПІД-регулятор дозволив досить точно налаштувати підтримку тиску. Вбудований EMC-фільтр теж плюс, не треба окремо заморочуватися з зовнішнім. Siemens є Siemens, завжди стабільна робота, надійна схемотехніка. Запустили, відтестували, все працює як годинник. Зрозумілий інтерфейс для налаштувань, швидко підключився до нашого ПЛК через Modbus. Гарний вибір для промислових застосувань
To leave a review, please, log in.
SIMILAR 6SE6440-2UD22-2BA1 GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Series | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Supply input, V | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Сurrent, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |