PEDROLLO4533 Drainage pump Pedrollo Top 1
sku: PEDROLLO4533
Reference price
12 010 UAH
Manufacturer: PEDROLLO
Voltage: 220 V
Pump type: Drainage pump
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Reviews (0)
| sku | PEDROLLO4533 |
| Series | PEDROLLO |
| Manufacturer | PEDROLLO |
| Voltage | 220 V |
| Power | 0,25 kW |
| max_napor | 7 |
| Mass | 4,5 kg |
| Nipple diameter | 1 1/4 inch |
| Isolation class | F |
| Maximum temperature of the pumped liquid | + 40 °С |
| Height | 257 mm |
| Width | 152 mm |
| Pump type | Drainage pump |
This page contains information about
Drainage pump Pedrollo Top 1 ( PEDROLLO4533 )
with a detailed description of the technical characteristics
.
You can download
documentation for PEDROLLO4533, series PEDROLLO from manufacturer PEDROLLO
.
Buy PEDROLLO4533
and seek technical advice.
Our Engineers will help you choose and buy
PEDROLLO4533 only high quality at affordable prices. Guarantee.
PEDROLLO4533