VMX-SGY-401-4-03 Soft starter 355 kW, 200-480 V, series SYNERGY, Motortronics
Є в наявності
sku: VMX-SGY-401-4-03
Клікніть для збільшення
Motortronics
Є в наявності
brand: Motortronics
Series: SYNERGY
current: 610 A
  • Documentation
  • Reviews (0)
brand Motortronics
Series SYNERGY
sku VMX-SGY-401-4-03
current 610 A
Supply voltage 200-480
Motor power (400V) 355.00 kW
Documentation. Soft starter 355 kW, 200-480 V, series SYNERGY, Motortronics ( VMX-SGY-401-4-03 )
Product Reviews
No reviews yet. Be the first!
This page contains information about Soft starter 355 kW, 200-480 V, series SYNERGY, Motortronics ( VMX-SGY-401-4-03 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for VMX-SGY-401-4-03, series SYNERGY from manufacturer Motortronics . Buy VMXSGY401403 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy VMX-SGY-401-4-03 only high quality at affordable prices. Guarantee. VMX-SGY-401-4-03