GD200A-075G/090P-4 Variable Frequency Drive GD200A 75.0kW 3-ф/380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (2)
| brand | INVT |
| Series | GD200A |
| sku | GD200A-075G/090P-4 |
| Main Power | 75.0 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Сurrent | 150 A |
| Maximum output frequency | 400 Hz |
| IP protection level | IP20 |
| EMC filter | Available |
| Braking module | Option |
| Inbuilt PLC | No |
| Built-in regulator | PID |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | No |
| Linear U/f control law | Available |
| Quadratic control law U/f2 | No |
| Inbuilt panel | Съемная |
| Maximum number of fixed speeds | 16 |
Documentation. Variable Frequency Drive GD200A 75.0kW 3-ф/380 ( GD200A-075G/090P-4 )
Product Reviews
2Петро Іваненко
взяв цей інвертор INVT GD200A для насоса на 75квт на зрошення поля. до цього постійно були проблеми з пуском, мережу садило. зараз норм. поставили, електрик наш швидко розібрався, що там знімний пульт є, потенціометр вбудований, це зручно. моторчик працює плавно, без ривків. і ціна була адекватна, не переплачував за бренд. для аграрного сектора саме то)
Олег Ковальчук
Брали цей частотник INVT GD200A на 75кВт для модернізації конвеєрної лінії. Раніше стояли старі пускачі, двигуни грілися. З цим ПЧ картина змінилась. Зразу порадував вбудований ПІД-регулятор, для нашої задачі з підтримкою сталої швидкості конвеєра це дуже в тему. По RS485 інтегрували його в загальну систему моніторингу. Фільтр ЕМС теж є, що спрощує питання з сумісністю. В цілому, за свою ціну дуже гідний варіант. 380В, 75 кВт – справляється на відмінно.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR GD200A-075G/090P-4 GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Series | ic2 | VFD-EL | FR-D | Altivar 310 | AC10 |
| Supply input, V | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Сurrent, A | 2.2 | 2.5 | 2.2 | 2.5 | 3 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |