SJ700D-075HFEF3 Variable Frequency Drive SJ700 7.5kW 3-ф/380
Є в наявності
sku: SJ700D-075HFEF3
Series: SJ700
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 22 A
Series SJ700
sku SJ700D-075HFEF3
Main Power 7.5 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 22 A
Maximum output frequency 400 Hz
EMC filter No
Height 260 mm
Width 210 mm
Depth 170 mm
Programmator No
Documentation. Variable Frequency Drive SJ700 7.5kW 3-ф/380 ( SJ700D-075HFEF3 )
Product Reviews
1
Олег К.
SIMILAR SJ700D-075HFEF3 GOODS
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive SJ700 7.5kW 3-ф/380 ( SJ700D-075HFEF3 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for SJ700D-075HFEF3, series SJ700 from manufacturer Hitachi . Buy SJ700D075HFEF3 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy SJ700D-075HFEF3 only high quality at affordable prices. Guarantee. SJ700D-075HFEF3