VFD150CP43A-21 Variable Frequency Drive VFD-CP2000 15.0kW 3-ф/380
sku: VFD150CP43A-21
Клікніть для збільшення
Delta Electronics
see_alternalive_items
Ми зрадістю підбермо Вам аналог Професійний підбір за тел. (093) 1701425
brand: Delta Electronics
Series: VFD-CP2000
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 30 A
IP protection level: 20
  • Characteristics
  • Reviews (0)
brand Delta Electronics
Series VFD-CP2000
sku VFD150CP43A-21
Main Power 15 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 110-130 %
Сurrent 30 A
Maximum output frequency 400 Hz