MCD5-1200C-T5-G5X-00-CV1 MCD5-1200C-T5-G5X-00-CV1 Soft start 600kW U1=200-440V U2=24V
Є в наявності
sku: MCD5-1200C-T5-G5X-00-CV1
Клікніть для збільшення
Danfoss
Є в наявності
brand: Danfoss
Series: MCD500
current: 1200 A
  • Documentation
  • Reviews (1)
brand Danfoss
Series MCD500
sku MCD5-1200C-T5-G5X-00-CV1
current 1200 A
Documentation. MCD5-1200C-T5-G5X-00-CV1 Soft start 600kW U1=200-440V U2=24V ( MCD5-1200C-T5-G5X-00-CV1 )
Product Reviews
1
Дмитро Іванович
На підприємстві стояла задача модернізувати пуск потужного 600кВт двигуна, який раніше запускався через зірка-трикутник, але постійно були просадки по напрузі. Вибрали Danfoss MCD500 на 1200А. Плавний пуск тепер іде без ривків, двигун працює значно м'якше. Електрика в цеху перестала "моргати", що вже великий плюс. З монтажем проблем не було, все чітко. Danfoss є Danfoss, для промисловості вони роблять добре.
SIMILAR MCD5-1200C-T5-G5X-00-CV1 GOODS
Characteristics
brandSchneider ElectricSchneider ElectricSchneider ElectricSchneider ElectricDanfoss
SeriesATS48ATS480ATS48ATS48MCD500
current, A12001200120012001200
This page contains information about MCD5-1200C-T5-G5X-00-CV1 Soft start 600kW U1=200-440V U2=24V ( MCD5-1200C-T5-G5X-00-CV1 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for MCD5-1200C-T5-G5X-00-CV1, series MCD500 from manufacturer Danfoss . Buy MCD51200CT5G5X00CV1 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy MCD5-1200C-T5-G5X-00-CV1 only high quality at affordable prices. Guarantee. MCD5-1200C-T5-G5X-00-CV1