MCD5-0021B-T5-G1X-20-CV2 MCD5-0021B-T5-G1X-20-CV2 Soft start 7.5kW U1=200-440V U2=110-440V
Є в наявності
sku: MCD5-0021B-T5-G1X-20-CV2
Є в наявності
brand: Danfoss
Series: MCD500
current: 21 A
- Documentation
- Reviews (1)
Documentation. MCD5-0021B-T5-G1X-20-CV2 Soft start 7.5kW U1=200-440V U2=110-440V ( MCD5-0021B-T5-G1X-20-CV2 )
Product Reviews
1
�
Ігор, інженер-електрик
Давно працюємо з Danfoss, і серія MCD500 для нас перевірена. Цей софтстартер на 7.5 кВт (21А) взяли для вентилятора на складі, треба було, щоб пуск був максимально щадним для механіки і не давав просадок по мережі. Підключили, все налаштували досить швидко, інтуїтивно зрозуміло. Він своє завдання виконує як треба, вентилятор стартує плавно, без ривків, і мережа не відчуває перевантажень. З Danfoss завжди є впевненість, що обладнання відпрацює свій ресурс без проблем. Як завжди, надійний пускач)
To leave a review, please, log in.
SIMILAR MCD5-0021B-T5-G1X-20-CV2 GOODS
| Characteristics | |||
|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Danfoss | Danfoss |
| Series | MCD500 | MCD500 | MCD500 |
| current, A | 21 | 21 | 21 |
This page contains information about
MCD5-0021B-T5-G1X-20-CV2 Soft start 7.5kW U1=200-440V U2=110-440V ( MCD5-0021B-T5-G1X-20-CV2 )