MCD202-022-T4-CV3 MCD202-022-T4-CV3 Soft start 022kW U1=200-440V U2=110-440V
Є в наявності
sku: MCD202-022-T4-CV3
Series: MCD200
current: 48 A
  • Documentation
  • Reviews (2)
brand Danfoss
Series MCD200
sku MCD202-022-T4-CV3
current 48 A
Documentation. MCD202-022-T4-CV3 Soft start 022kW U1=200-440V U2=110-440V ( MCD202-022-T4-CV3 )
Product Reviews
2
Віктор П.
Олег К.
Ставили цей софтстартер Danfoss MCD202-022-T4-CV3 на насос потужністю 22кВт. Що сказати, пуск м'який, без ривків, струм тримає свої 48А як заявлено. Двигун запускається плавно, без перевантажень мережі. Серія MCD200 завжди була надійною, і цей раз не виняток. Монтувати було нескладно, розміри норм. Danfoss тримає марку.
SIMILAR MCD202-022-T4-CV3 GOODS
Characteristics
brandDanfossDanfossDanfossDanfossDanfoss
SeriesMCD200MCD200MCD200MCD200MCD200
current, A4848484848
This page contains information about MCD202-022-T4-CV3 Soft start 022kW U1=200-440V U2=110-440V ( MCD202-022-T4-CV3 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for MCD202-022-T4-CV3, series MCD200 from manufacturer Danfoss . Buy MCD202022T4CV3 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy MCD202-022-T4-CV3 only high quality at affordable prices. Guarantee. MCD202-022-T4-CV3