131L9866 Variable Frequency Drive FC-101 4.0kW 3-ф/380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (2)
| brand | Danfoss |
| Series | FC-101 |
| sku | 131L9866 |
| FC-101P4K0T4E20H4XXCXXXSXXXXAXBXCXXXXDX | |
| Main Power | 4.0 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Сurrent | 9 A |
| IP protection level | IPIP |
| EMC filter | Available |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
| Linear U/f control law | Available |
| Quadratic control law U/f2 | Available |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | Ні |
| Remote Control | Ні |
Documentation. Variable Frequency Drive FC-101 4.0kW 3-ф/380 ( 131L9866 )
Product Reviews
2Ігор П.
Купили цей частотник Danfoss FC-101 на 4кВт для насоса в агрофірмі. Досить швидко доставили. Нам потрібне було, щоб насос вмикався плавно і не було перевантажень в мережі. Електрик наш сказав, що Danfoss гарний варіант, тим більше є захист від перевантажень. Зараз двигун працює значно тихше, і ми спокійніші за обладнання. Все ок)
Олег К.
Брали Danfoss FC-101 на 4.0 кВт для модернізації системи вентиляції в цеху. Що сказати, якість відчувається одразу. Підключення 3х380В, видає теж 3х380В. Наявність векторного керування без енкодера це великий плюс, дозволяє точно налаштувати роботу двигуна. І ЕМС-фільтр вже вбудований, що зменшило клопоти з встановленням додаткового обладнання. Частотник працює рівно, без збоїв. До Danfoss взагалі питань немає, обладнання надійне.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR 131L9866 GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Series | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 | AC10 |
| Supply input, V | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Сurrent, A | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 | 3 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |