DAB3691 Dab Divertron 1200 m well pump
sku: DAB3691
Reference price
54 140 UAH
Manufacturer: DAB
Voltage: 220 V
Pump type: Well pumps
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (0)
| sku | DAB3691 |
| Series | DAB |
| Manufacturer | DAB |
| Voltage | 220 V |
| Power | 0,75 kW |
| max_napor | 47 |
| Mass | 11 kg |
| Nipple diameter | 1 1/4 inch |
| Isolation class | F |
| Maximum temperature of the pumped liquid | 35 °С |
| Height | 450 mm |
| Pump type | Well pumps |
Documentation. Dab Divertron 1200 m well pump ( DAB3691 )
This page contains information about
Dab Divertron 1200 m well pump ( DAB3691 )
with a detailed description of the technical characteristics
.
You can download
documentation for DAB3691, series DAB from manufacturer DAB
.
Buy DAB3691
and seek technical advice.
Our Engineers will help you choose and buy
DAB3691 only high quality at affordable prices. Guarantee.
DAB3691