DAB3643 Dab Diver 100 T-Na well pump
sku: DAB3643
Reference price
64 918 UAH
Manufacturer: DAB
Voltage: 380 V
Pump type: Well pumps
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Reviews (0)
| sku | DAB3643 |
| Series | DAB |
| Manufacturer | DAB |
| Voltage | 380 V |
| Power | 0,75 kW |
| max_napor | 50 |
| Mass | 11,7 kg |
| Nipple diameter | 1 1/4 inch |
| Isolation class | F |
| Maximum temperature of the pumped liquid | 35 °С |
| Height | 482 mm |
| Pump type | Well pumps |
This page contains information about
Dab Diver 100 T-Na well pump ( DAB3643 )
with a detailed description of the technical characteristics
.
You can download
documentation for DAB3643, series DAB from manufacturer DAB
.
Buy DAB3643
and seek technical advice.
Our Engineers will help you choose and buy
DAB3643 only high quality at affordable prices. Guarantee.
DAB3643