Calpeda2626 Surface pump Calpeda C 16/1E
sku: Calpeda2626
Reference price
27 966 UAH
Manufacturer: Calpeda
Voltage: 220/380 V
Pump type: Surface pump
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (0)
| sku | Calpeda2626 |
| Series | Calpeda |
| Manufacturer | Calpeda |
| Voltage | 220/380 V |
| Power | 0,15 kW |
| Mass | 5,2 kg |
| Nipple diameter | 1/2 inch |
| Height | 160 mm |
| Width | 122 mm |
| Depth | 266 mm |
| Pump type | Surface pump |
Documentation. Surface pump Calpeda C 16/1E ( Calpeda2626 )
This page contains information about
Surface pump Calpeda C 16/1E ( Calpeda2626 )
with a detailed description of the technical characteristics
.
You can download
documentation for Calpeda2626, series Calpeda from manufacturer Calpeda
.
Buy Calpeda2626
and seek technical advice.
Our Engineers will help you choose and buy
Calpeda2626 only high quality at affordable prices. Guarantee.
Calpeda2626