ACS580-01-088A-4-B056 Variable Frequency Drive ACS580 45.0kW 3-ф/380
sku: ACS580-01-088A-4-B056
Клікніть для збільшення
ABB
see_alternalive_items
Ми зрадістю підбермо Вам аналог Професійний підбір за тел. (093) 1701425
brand: ABB
Series: ACS580
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 88 A
IP protection level: IP
Series ACS580
sku ACS580-01-088A-4-B056
Main Power 45 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 88 A
IP protection level IPIP
EMC filter Available
Height 732 mm
Width 203 mm
Depth 320 mm
Scalar control mode Available
Vector control mode without encoder Available
Linear U/f control law Available
Quadratic control law U/f2 Available
Hybrid Power (AC/DC-Solar) Ні
Remote Control Ні
Documentation. Variable Frequency Drive ACS580 45.0kW 3-ф/380 ( ACS580-01-088A-4-B056 )
Product Reviews
No reviews yet. Be the first!
SIMILAR ACS580-01-088A-4-B056 GOODS
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive ACS580 45.0kW 3-ф/380 ( ACS580-01-088A-4-B056 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for ACS580-01-088A-4-B056, series ACS580 from manufacturer ABB . Buy ACS58001088A4B056 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy ACS580-01-088A-4-B056 only high quality at affordable prices. Guarantee. ACS580-01-088A-4-B056