ACS150-01E-04A7-2 Variable Frequency Drive ACS150 0.7kW 1-ф/220
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (2)
| brand | ABB |
| Series | ACS150 |
| sku | ACS150-01E-04A7-2 |
| Main Power | 0.7 kW |
| Supply input | 1x220 V |
| Supply output | 3x220 V |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Сurrent | 4.7 A |
| Maximum output frequency | 500 Hz |
| Product weight | 1.3 kg |
| IP protection level | IP20 |
| EMC filter | Available |
| Height | 239 mm |
| Width | 70 mm |
| Depth | 142 mm |
| Braking module | Available |
| Inbuilt PLC | No |
| Built-in regulator | No |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | No |
Documentation. Variable Frequency Drive ACS150 0.7kW 1-ф/220 ( ACS150-01E-04A7-2 )
Product Reviews
2Віталій М.
Застосовуємо ABB ACS150 для точного контролю швидкості стрічкового конвеєра на виробництві. Інтеграція з нашим контролером по Modbus відбулася без проблем. Налаштування параметрів для PID-регулювання, хоч і стандартне, але вимагало уваги. Працює стабільно, але хотілося б більшої гнучкості в програмному забезпеченні для розширених логічних функцій. Втім, надійність та якість збірки на висоті.
Сергій В.
Ставив цей частотник ABB ACS150 на токарний верстат. Клеми зручні, підключив швидко. Інструкція по установці норм. Запустив без зайвих танців з бубном. Габарити дозволили в шафу вмістити. Якість відчувається.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR ACS150-01E-04A7-2 GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Series | Micro Drive FC51 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 12 |
| Supply input, V | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Сurrent, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |