VI20-043S-F HMI Veichi VI20 Size 4.3in
Є в наявності
sku: VI20-043S-F
Клікніть для збільшення
Veichi
Є в наявності
brand: Veichi
Series: VI20
Panel type: графическая
Diagonal: 4.3 inch
  • Documentation
  • Reviews (1)
brand Veichi
Series VI20
sku VI20-043S-F
Replacement (If discontinued) No
Panel type графическая
Matrix type TFT LCD
Diagonal 4.3 inch
Chroma 16bit
Width 800 mm
Height 480 mm
number of ports 3
Interface RS232/485/422, RS232
Protocol Modbus RTU
USB port Type-C OTG
Additional CPU: 720MHz ARM, Memory: 64MB RAM+128MB Flash, LED backlight, DC24V (9-28V), IP65 front panel
Color rendering Black
Video Thumbnail
Video Thumbnail
Product Reviews
1
Ігор, електрик
SIMILAR VI20-043S-F GOODS
Characteristics
brandSiemensKincoKincoWeintekVeichi
SeriesBasicMT4x00MT4x00iPVI30
Panel typeсенсорная с клавишамиграфическаяграфическаяTouch Panelграфическая
Diagonal, inch4.34.34.34.34.3
This page contains information about HMI Veichi VI20 Size 4.3in ( VI20-043S-F ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for VI20-043S-F, series VI20 from manufacturer Veichi . Buy VI20043SF and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy VI20-043S-F only high quality at affordable prices. Guarantee. VI20-043S-F