SD600A-T3-7R5 SD600 7.5KW
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (1)
| Brand | Veichi |
| Series | SD600 |
| sku | SD600A-T3-7R5 |
| Power | 7.5 kW |
| Current | 20.00 A |
| Number of phases/input voltage | 3-ф/380В V |
| DI | 9 |
| AI | 2 |
| DO | 6 |
| AO | 0 |
| Encoder resolution | 2500 имп/об |
| Structure | RS-485 |
| rezistor | Встроенный |
| Dimensions | 206+75х103х245 |
| Programming | VeichiSoft |
| servomotor | {'SMM18-3Y7R5-U1NH5'} |
| revs | 1500 |
| servo_type | servoset |
Documentation. SD600 7.5KW ( SD600A-T3-7R5 )
Product Reviews
1Олександр І. (інженер ЧПУ)
Взяли цей сервопривід Veichi SD600 на 7.5 кВт для модернізації фрезерного станка. Думали, чим замінити старий, і вирішили спробувати Veichi, бо про них вже чули як про непогане рішення по ціні. Ну що сказати, не прогадали. Поставили на одну з осей, працює від трьох фаз 380В, як і треба. Що відразу сподобалося, так це вбудований резистор, не треба було морочитися з підключенням зовнішнього, це економить час і місце в шафі. Енкодер на 2500 імпульсів дає пристойну точність, на виході маємо плавний і точний рух. Налаштовували через VeichiSoft, там все інтуїтивно зрозуміло, автонастройка спрацювала без питань. Опис 7.5 кВт SD600 відповідає дійсності. Тягне вісь впевнено, навантаження тримає добре. Габарити в нього невеликі, 206+75х103х245, в шафу вписався ідеально. Veichi реально здивував своєю надійністю за таку ціну. Задоволений результатом)
To leave a review, please, log in.