SD600A-S2-R20-N SD600 Series 0.2KW
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (1)
| Brand | Veichi |
| Series | SD600 |
| sku | SD600A-S2-R20-N |
| Power | 0.2 kW |
| Current | 1.60 A |
| Number of phases/input voltage | 1-ф/220В V |
| DI | 9 |
| AI | 2 |
| DO | 6 |
| AO | 0 |
| Encoder resolution | 2500 имп/об |
| Structure | RS-485, САNopen |
| rezistor | Встроенный |
| Dimensions | 139.5+75х62х162 |
| Programming | VeichiSoft |
| servomotor | {'SMM06-2TR10-U1NL5','SMM06-2TR20-U1NL5''} |
| revs | 3000 |
| servo_type | servoset |
Documentation. SD600 Series 0.2KW ( SD600A-S2-R20-N )
Product Reviews
1Ігор, власник майстерні ЧПУ
Взяли цей сервопривід Veichi SD600 на невеликий фрезер ЧПУ, 0.2 кВт потужності якраз вистачає для наших задач. Живлення від звичайної 1-фазної мережі, що зручно для майстерні. 3000 об/хв і роздільна здатність енкодера 2500 імп/об дають дуже гарну точність. Вбудований резистор теж плюс, не треба окремо нічого вигадувати. Завдяки RS-485 легко підключили до системи. Програмується через VeichiSoft, досить зрозуміло, налаштування та тюнінг пройшли без проблем. Вже не перший раз беремо Veichi, якість за їхню ціну завжди тішить. І розміри компактні, в шафу вписався ідеально. Роботою приводу задоволений)
To leave a review, please, log in.