SV150IP5A-4NO Variable Frequency Drive iP5A 15.0kW 3-ф/380
Є в наявності
sku: SV150IP5A-4NO
brand: LS
Series: iP5A
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 30 A
IP protection level: 20
  • Characteristics
  • Reviews (1)
brand LS
Series iP5A
sku SV150IP5A-4NO
Main Power 15 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 30 A
Maximum output frequency 120 Hz
IP protection level IP20
EMC filter Option
Braking module Option
Quadratic control law U/f2 Available
Inbuilt panel No
Basic programming panel SV-iS5
Product Reviews
1
Олександр П.
Брали цей частотник LS iP5A на 15 кВт для модернізації конвеєра у нас на виробництві. Що скажу, апарат справді норм. Підключення 380В, 3 фази, все як треба для потужних двигунів. По току 30А, з запасом є. Сподобалось, що тут є векторне керування без енкодера – для нашого движка це важливо, дозволяє отримати кращу динаміку і точність підтримки швидкості, особливо при навантаженнях. ПІД-регулятор теж став у нагоді для підтримки стабільної подачі. Інтегрували його в нашу систему по RS485 без проблем, зв'язали з ПЛК. Для своєї ціни, пристрій досить функціональний і надійний, враховуючи, що LS роблять досить пристойні речі. Габарити теж адекватні, в шафу вліз без проблем. Додатковий плюс – 8 дискретних входів, це дало гнучкість при підключенні кінцевиків і кнопок. Загалом, працює стабільно, своїх грошей коштує.
SIMILAR SV150IP5A-4NO GOODS
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive iP5A 15.0kW 3-ф/380 ( SV150IP5A-4NO ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for SV150IP5A-4NO, series iP5A from manufacturer LS . Buy SV150IP5A4NO and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy SV150IP5A-4NO only high quality at affordable prices. Guarantee. SV150IP5A-4NO