SV150IP5A-4NO Variable Frequency Drive iP5A 15.0kW 3-ф/380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Reviews (1)
| brand | LS |
| Series | iP5A |
| sku | SV150IP5A-4NO |
| Main Power | 15.0 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Сurrent | 30 A |
| Maximum output frequency | 120 Hz |
| IP protection level | IP20 |
| EMC filter | Option |
| Braking module | Option |
| Inbuilt PLC | No |
| Built-in regulator | PID |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
| Linear U/f control law | Available |
| Quadratic control law U/f2 | Available |
| Inbuilt panel | No |
| Basic programming panel | SV-iS5 |
Product Reviews
1Олександр П.
Брали цей частотник LS iP5A на 15 кВт для модернізації конвеєра у нас на виробництві. Що скажу, апарат справді норм. Підключення 380В, 3 фази, все як треба для потужних двигунів. По току 30А, з запасом є. Сподобалось, що тут є векторне керування без енкодера – для нашого движка це важливо, дозволяє отримати кращу динаміку і точність підтримки швидкості, особливо при навантаженнях. ПІД-регулятор теж став у нагоді для підтримки стабільної подачі. Інтегрували його в нашу систему по RS485 без проблем, зв'язали з ПЛК. Для своєї ціни, пристрій досить функціональний і надійний, враховуючи, що LS роблять досить пристойні речі. Габарити теж адекватні, в шафу вліз без проблем. Додатковий плюс – 8 дискретних входів, це дало гнучкість при підключенні кінцевиків і кнопок. Загалом, працює стабільно, своїх грошей коштує.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR SV150IP5A-4NO GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Series | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Supply input, V | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Сurrent, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |