SV110IP5A-4NE Variable Frequency Drive iP5A 11.0kW 3-ф/380
Є в наявності
sku: SV110IP5A-4NE
brand: LS
Series: iP5A
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 24 A
IP protection level: 20
  • Characteristics
  • Reviews (2)
brand LS
Series iP5A
sku SV110IP5A-4NE
Main Power 11 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 24 A
Maximum output frequency 120 Hz
IP protection level IP20
EMC filter Option
Braking module Option
Quadratic control law U/f2 Available
Inbuilt panel No
Basic programming panel SV-iS5
Product Reviews
2
Сергій В.
Купив цей частотник LS 11 кВт на свою пилораму. Довго шукав щось на 380В, щоб двигун не так рвав з місця. До цього був старий пускач, двигун сильно грівся. З iP5A все стало зовсім інакше. Запускається плавно, мотор працює тихенько, без ривків. Потужності 11 кВт вистачає з головою. Не скажу, що я там розбираюсь в усіх тих налаштуваннях, але майстер швидко все підключив і налаштував. Задоволений, що тепер не переживаю за движок. Простий і надійний агрегат
Ігор, інженер АСУТП
Взяли цей LS iP5A 11 кВт для нашого конвеєра на виробництві. Підключення 380В, 3 фази, стандарт. Що відразу сподобалося, так це наявність векторного керування без енкодера – для нашої задачі цього цілком вистачає, дає стабільні оберти при зміні навантаження. ПІД-регулятор теж працює адекватно. Маємо 8 дискретних входів, 2 аналогових – це досить гнучко для інтеграції з нашою АСУТП. Використовуємо RS485 для моніторингу, все ок. За такі гроші, 11кВт частотник LS - це дуже гідний варіант. Корпус IP20, звичайно, треба ставити в шафу, але це не проблема.
SIMILAR SV110IP5A-4NE GOODS
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive iP5A 11.0kW 3-ф/380 ( SV110IP5A-4NE ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for SV110IP5A-4NE, series iP5A from manufacturer LS . Buy SV110IP5A4NE and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy SV110IP5A-4NE only high quality at affordable prices. Guarantee. SV110IP5A-4NE