CHV130-075G-4 Variable Frequency Drive CHV130 75.0kW 3-ф/380
sku: CHV130-075G-4
Series: CHV130
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 150 A
Series CHV130
sku CHV130-075G-4
Main Power 75 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 150 A
Remote Control Ні
Documentation. Variable Frequency Drive CHV130 75.0kW 3-ф/380 ( CHV130-075G-4 )
Product Reviews
No reviews yet. Be the first!
SIMILAR CHV130-075G-4 GOODS
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive CHV130 75.0kW 3-ф/380 ( CHV130-075G-4 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for CHV130-075G-4, series CHV130 from manufacturer INVT . Buy CHV130075G4 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy CHV130-075G-4 only high quality at affordable prices. Guarantee. CHV130-075G-4