ODP-34150-IN Variable Frequency Drive OPTIDRIVE PLUS 3GV 15.0kW 3-ф/380
sku: ODP-34150-IN
Клікніть для збільшення
Invertek
see_alternalive_items
Ми зрадістю підбермо Вам аналог Професійний підбір за тел. (093) 1701425
brand: Invertek
Series: OPTIDRIVE PLUS 3GV
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 29.5 A
IP protection level: 20
  • Characteristics
  • Reviews (0)
brand Invertek
Series OPTIDRIVE PLUS 3GV
sku ODP-34150-IN
Main Power 15 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 29.5 A
Maximum output frequency 500 Hz
IP protection level IP20
EMC filter Available
Braking module Available
Inbuilt PLC No
Built-in regulator PID
Scalar control mode Available
Vector control mode without encoder Available
Linear U/f control law Available
Quadratic control law U/f2 No
Inbuilt panel Несъемная
Maximum number of fixed speeds 8
Product Reviews
No reviews yet. Be the first!
SIMILAR ODP-34150-IN GOODS
Characteristics
brandDanfossDelta ElectronicsINVTMitsubishi ElectricSchneider Electric
Seriesic2VFD-ELGD10FR-DAltivar 310
Supply input, V3x3803x3803x3803x3803x380
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive OPTIDRIVE PLUS 3GV 15.0kW 3-ф/380 ( ODP-34150-IN ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for ODP-34150-IN, series OPTIDRIVE PLUS 3GV from manufacturer Invertek . Buy ODP34150IN and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy ODP-34150-IN only high quality at affordable prices. Guarantee. ODP-34150-IN