VFD185CP43A-21 Variable Frequency Drive VFD-CP2000 18.5kW 3-ф/380
sku: VFD185CP43A-21
brand: Delta Electronics
Series: VFD-CP2000
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 36 A
IP protection level: 20
  • Characteristics
  • Reviews (0)
brand Delta Electronics
Series VFD-CP2000
sku VFD185CP43A-21
Main Power 18.5 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 110-130 %
Сurrent 36 A
Maximum output frequency 400 Hz