ACS150-03E-08A8-4 Variable Frequency Drive ACS150 4.0kW 3-ф/380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (2)
| brand | ABB |
| Series | ACS150 |
| sku | ACS150-03E-08A8-4 |
| Main Power | 4.0 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Сurrent | 8.8 A |
| Maximum output frequency | 500 Hz |
| Product weight | 1.3 kg |
| IP protection level | IP20 |
| EMC filter | Available |
| Height | 239 mm |
| Width | 70 mm |
| Depth | 142 mm |
| Braking module | Available |
| Inbuilt PLC | No |
| Built-in regulator | No |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | No |
Documentation. Variable Frequency Drive ACS150 4.0kW 3-ф/380 ( ACS150-03E-08A8-4 )
Product Reviews
2Ігор В.
для нашої невеликої насосної станції шукав щось надійне і щоб потім голова не боліла. менеджер порадив цей ABB ACS150. чесно кажучи, спочатку думав що дорого, але вирішив не економити. і не пошкодував. працює вже кілька місяців, насос качає воду без перебоїв. налаштував сам по інструкції, там все досить просто. головне, що забув про проблеми з тиском, а це для мене головне. апарат видно що якісний, свою ціну виправдовує
Олександр М.
Поставив цей частотник ABB ACS150 на конвеєр. Вперше працював з цією серією, але все інтуїтивно зрозуміло. Клеми нормальні, зручно підключати. Розміри компактні, в шафу вліз без проблем. Інструкція, до речі, теж досить зрозуміла, хоча я більшість речей і так знаю. Запустився з першого разу. Движок працює плавно, без ривків. Надійний апарат, видно що не Китай дешевий )
To leave a review, please, log in.
SIMILAR ACS150-03E-08A8-4 GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Series | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Supply input, V | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Сurrent, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |