SI30-D5-5R5G Преобразователь частоты SI30-D5 | 5.5 кВт (3ф/230V-460VAC) (MPPT 300V - 850VDC)
Є в наявності
sku: SI30-D5-5R5G
Клікніть для збільшення
Veichi
Є в наявності
Brand: Veichi
Seriya: SI30
Power: 5.5 kW
  • Documentation
  • Reviews (1)
Brand Veichi
Seriya SI30
sku SI30-D5-5R5G
Power 5.5 kW
Power supply 3-ф/380
power_output 3-ф/380
Mmax 150
In_A 13.00
f_max_Hz 320
IP IP65
EMC_filtr No
size_height_mm 446
size_width_mm 308
size_depth_mm 152
inbuilt_plc Available
regulator PID
control_scalar Available
control_vector_without_PG Available
law_U_f Available
law_U_f2 Available
Video Thumbnail
Video Thumbnail
Documentation. Преобразователь частоты SI30-D5 | 5.5 кВт (3ф/230V-460VAC) (MPPT 300V - 850VDC) ( SI30-D5-5R5G )
Product Reviews
1
Степан К.
SIMILAR SI30-D5-5R5G GOODS
Characteristics
BrandVeichiVeichiVeichiVeichiVeichi
SeriyaSI30SI30SI30SI30SI30
Power, kW1.52.20.74.011.0
This page contains information about Преобразователь частоты SI30-D5 | 5.5 кВт (3ф/230V-460VAC) (MPPT 300V - 850VDC) ( SI30-D5-5R5G ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for SI30-D5-5R5G, series SI30 from manufacturer Veichi . Buy SI30D55R5G and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy SI30-D5-5R5G only high quality at affordable prices. Guarantee. SI30-D5-5R5G