CHV190-030G-4 Variable Frequency Drive CHV190 30.0kW 3-ф/380
sku: CHV190-030G-4
Series: CHV190
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 60 A
Series CHV190
sku CHV190-030G-4
Main Power 30 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 60 A
Remote Control Ні
Documentation. Variable Frequency Drive CHV190 30.0kW 3-ф/380 ( CHV190-030G-4 )
Product Reviews
No reviews yet. Be the first!
SIMILAR CHV190-030G-4 GOODS
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive CHV190 30.0kW 3-ф/380 ( CHV190-030G-4 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for CHV190-030G-4, series CHV190 from manufacturer INVT . Buy CHV190030G4 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy CHV190-030G-4 only high quality at affordable prices. Guarantee. CHV190-030G-4