ODP-44300-IN Variable Frequency Drive OPTIDRIVE PLUS 3GV 30.0kW 3-ф/380
sku: ODP-44300-IN
Series: OPTIDRIVE PLUS 3GV
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 61 A
Series OPTIDRIVE PLUS 3GV
sku ODP-44300-IN
Main Power 30 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 61 A
Maximum output frequency 500 Hz
No reviews yet. Be the first!
SIMILAR ODP-44300-IN GOODS
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive OPTIDRIVE PLUS 3GV 30.0kW 3-ф/380 ( ODP-44300-IN ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for ODP-44300-IN, series OPTIDRIVE PLUS 3GV from manufacturer Invertek . Buy ODP44300IN and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy ODP-44300-IN only high quality at affordable prices. Guarantee. ODP-44300-IN