6AV2128-3GB06-0AX0 Panel SIMATIC HMI MTP700 Unified Comfort 7" multitouch capacitive 1024x600 WSVGA
sku: 6AV2128-3GB06-0AX0
Ми зрадістю підбермо Вам аналог
Професійний підбір за тел. (093) 1701425
brand: Siemens
Series: Comfort
Panel type: мультитач капацитивная
Diagonal: 7 inch
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Reviews (0)
| brand | Siemens |
| Series | Comfort |
| sku | 6AV2128-3GB06-0AX0 |
| Panel type | мультитач капацитивная |
| Matrix type | TFT LED IPS |
| Diagonal | 7 inch |
| Chroma | 16M |
| Width | 1024 mm |
| Height | 600 mm |
| number of ports | 4 |
| Interface | PROFINET x2; USB 3.0 |
| Protocol | PROFINET; OPC UA |
| USB port | USB 3.0 host x2; USB device |
| Additional | Cortex-A35, 1GB RAM, 8GB Flash, WinCC Unified, стекло, жесты, WSVGA |
| Color rendering | 24-bit |
SIMILAR 6AV2128-3GB06-0AX0 GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Delta Electronics | Schneider Electric | Veichi | Siemens | Siemens |
| Series | DOPB | ET6 | VI30 | Basic | Basic |
| Panel type | графическая | Сенсорний резистивний | графическая | сенсорная с клавишами | сенсорная с клавишами |
| Diagonal, inch | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 |
This page contains information about
Panel SIMATIC HMI MTP700 Unified Comfort 7" multitouch capacitive 1024x600 WSVGA ( 6AV2128-3GB06-0AX0 )
with a detailed description of the technical characteristics
.
You can download
documentation for 6AV2128-3GB06-0AX0, series Comfort from manufacturer Siemens
.
Buy 6AV21283GB060AX0
and seek technical advice.
Our Engineers will help you choose and buy
6AV2128-3GB06-0AX0 only high quality at affordable prices. Guarantee.
6AV2128-3GB06-0AX0