6AV2124-0QC02-0AX1 Panel SIMATIC HMI TP1500 Comfort 15.4" touch 1366x768 16M colors PROFINET MPI/DP USB
sku: 6AV2124-0QC02-0AX1
Є в наявності
207 871 UAH
brand: Siemens
Series: Comfort
Panel type: сенсорная
Diagonal: 15.4 inch
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Reviews (0)
| brand | Siemens |
| Series | Comfort |
| sku | 6AV2124-0QC02-0AX1 |
| Panel type | сенсорная |
| Matrix type | TFT LED широкий угол |
| Diagonal | 15.4 inch |
| Chroma | 16M |
| Width | 1366 mm |
| Height | 768 mm |
| number of ports | 3 |
| Interface | PROFINET; MPI/DP; USB |
| Protocol | PROFINET; PROFIBUS; MPI; OPC UA |
| USB port | USB host; USB device |
| Additional | ARM Cortex-A8, 24MB, WEC 2013, до 50°C, до 55°C с ограничениями |
| Color rendering | 24-bit |
SIMILAR 6AV2124-0QC02-0AX1 GOODS
| Characteristics | |||
|---|---|---|---|
| brand | Siemens | Siemens | Siemens |
| Series | Comfort | Comfort | Comfort |
| Panel type | сенсорная | сенсорная | сенсорная |
| Diagonal, inch | 7 | 9 | 12.1 |
This page contains information about
Panel SIMATIC HMI TP1500 Comfort 15.4" touch 1366x768 16M colors PROFINET MPI/DP USB ( 6AV2124-0QC02-0AX1 )
with a detailed description of the technical characteristics
.
You can download
documentation for 6AV2124-0QC02-0AX1, series Comfort from manufacturer Siemens
.
Buy 6AV21240QC020AX1
and seek technical advice.
Our Engineers will help you choose and buy
6AV2124-0QC02-0AX1 only high quality at affordable prices. Guarantee.
6AV2124-0QC02-0AX1