HMIST6200 Schneider Electric HMIST6200 — ST6 4" TFT touchscreen panel, 480×272px, 16M colors. Harmony ST6 series. Vijeo Designer Basic programming. 24V DC power supply.
sku: HMIST6200
Є в наявності
15 947 UAH
brand: Schneider Electric
Series: ST6
Panel type: Сенсорний резистивний
Diagonal: 4 inch
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Reviews (0)
| brand | Schneider Electric |
| Series | ST6 |
| sku | HMIST6200 |
| Panel type | Сенсорний резистивний |
| Matrix type | TFT LCD |
| Diagonal | 4 inch |
| Chroma | 16 млн кольорів |
| Width | 480 mm |
| Height | 272 mm |
| Additional | 24V DC, ARM Cortex-A8, VxWorks, Vijeo Designer Basic. Harmony ST6 series |
| Color rendering | Чорний |
SIMILAR HMIST6200 GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Schneider Electric | Schneider Electric | Schneider Electric | Schneider Electric | Schneider Electric |
| Series | ET6 | ET6 | ET6 | ET6 | ET6 |
| Panel type | Сенсорний резистивний | Сенсорний резистивний | Сенсорний резистивний | Сенсорний резистивний | Сенсорний резистивний |
| Diagonal, inch | 7 | 7 | 10 | 10 | 12 |
This page contains information about
Schneider Electric HMIST6200 — ST6 4" TFT touchscreen panel, 480×272px, 16M colors. Harmony ST6 series. Vijeo Designer Basic programming. 24V DC power supply. ( HMIST6200 )
with a detailed description of the technical characteristics
.
You can download
documentation for HMIST6200, series ST6 from manufacturer Schneider Electric
.
Buy HMIST6200
and seek technical advice.
Our Engineers will help you choose and buy
HMIST6200 only high quality at affordable prices. Guarantee.
HMIST6200