ATV71LD45N4Z Variable Frequency Drive Altivar 71Lift 45.0kW 3-ф/380
sku: ATV71LD45N4Z
Series: Altivar 71Lift
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 94 A
Series Altivar 71Lift
sku ATV71LD45N4Z
Main Power 45 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 94 A
No reviews yet. Be the first!
SIMILAR ATV71LD45N4Z GOODS
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive Altivar 71Lift 45.0kW 3-ф/380 ( ATV71LD45N4Z ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for ATV71LD45N4Z, series Altivar 71Lift from manufacturer Schneider Electric . Buy ATV71LD45N4Z and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy ATV71LD45N4Z only high quality at affordable prices. Guarantee. ATV71LD45N4Z