SV220IP5A-4NO Variable Frequency Drive iP5A 22.0kW 3-ф/380
Є в наявності
sku: SV220IP5A-4NO
Клікніть для збільшення
LS
Є в наявності
brand: LS
Series: iP5A
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 45 A
IP protection level: 20
  • Characteristics
  • Reviews (2)
brand LS
Series iP5A
sku SV220IP5A-4NO
Main Power 22 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 45 A
Maximum output frequency 120 Hz
IP protection level IP20
EMC filter Option
Braking module Option
Inbuilt PLC No
Built-in regulator PID
Scalar control mode Available
Vector control mode without encoder Available
Linear U/f control law Available
Quadratic control law U/f2 Available
Inbuilt panel No
Basic programming panel SV-iS5
Product Reviews
2
Ігор
Олег Петрович
SIMILAR SV220IP5A-4NO GOODS
Characteristics
brandDanfossDelta ElectronicsINVTMitsubishi ElectricSchneider Electric
Seriesic2VFD-ELGD10FR-DAltivar 310
Supply input, V3x3803x3803x3803x3803x380
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive iP5A 22.0kW 3-ф/380 ( SV220IP5A-4NO ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for SV220IP5A-4NO, series iP5A from manufacturer LS . Buy SV220IP5A4NO and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy SV220IP5A-4NO only high quality at affordable prices. Guarantee. SV220IP5A-4NO